Kde chcete parkovat? Sem zadejte místo ...

Vyhledávání

Promokód je alfanumerický kód, s pomocí kterého mohou být poskytovány slevy zákazníkům portálu

Přihlášení

Hledáte parkování v Praze? Na hodinu? Na týden? Na rok?

VÍTEJTE NA BEZPEČNÉ PARKOVÁNÍ CZ!

Vítejte na jediném portálu s komplexními informacemi o možnostech parkování na komerčních, hlídaných parkovištích v Praze. Tento portál Vám nabízí možnost nejen vyhledat hlídané parkoviště ve Vámi vybrané lokalitě v Praze. Na řadě parkovišť Vám umožní parkovací místo i zarezervovat a zaplatit předem – máte tedy jistotu, že při příjezdu opravdu zaparkujete. Na interaktivní mapě naleznete všechna hlídaná parkoviště pro krátkodobé i dlouhodobé stání v Praze. Navíc i parkoviště P+R se zobrazováním obsazenosti v reálném čase. Množství a kvalitu informací neustále rozšiřujeme. S provozovateli parkovišť udržujeme pravidelný kontakt, tak, aby naše služby byly pro vás přehledné a pohodlné. Začít můžete zadáním požadované lokality ve vyhledávacím okně vlevo nebo zobrazením mapy parkování níže. Přejeme Vám úspěšný den tým BEZPEČNÉ PARKOVÁNÍ CZ.

Doporučujeme hlídaná parkoviště

Bezpečnéparkování.cz vám pomůže při vyhledání hlídaných parkovišť na území Prahy. Snadno a rychle.

Zaparkujte na internetu

Najít v Praze volné místo k parkování už nebude problém. Náš nový portál shromažďuje informace o parkovištích, umožňuje si parkovací místa zarezervovat a zaplatit.

Aktuality

Obsazenost parkovišť P+R nyní ONLINE

Chytrá parkovací mapa

Zobrazte si přehled parkovišť na naši mapě. Všechny zobrazené parkoviště jsou našimi partneři, takže pokud Vás zajímá cokoli, kontaktujte nás - rádi dotazy zodpovíme.

Parkoviště pro autobusy

Máme kompletní přehled o všech parkovištích s možností parkování autobusů. Potřebujete poradit kde zastavit? Zeptejte se - Navedeme Vás!

Provozujete parkoviště?

Registruje své parkoviště na našem portálu a získate nové zákazníky, zvýšíte efektivitu a to vše snadno a rychle.

Mobilní aplikace

Aplikace Bezpečné parkování do Vašeho telefonu.

Nápověda

Odpovědi na Vaše nejčastější dotazy.

Registrace

Proč se registrovat? Jaké jsou výhody registrace?