Novinky

 

16.10.2015

Online ikon stále přibýva.

Nyní u nás najdete již 27 parkovišť s informací o aktuálním stavu volných parkovacích stání.


14.9.2015

Kompletní přehled zón placeného stání v Praze

Nově u nás najdete detailní informace o jednotlivých zónách ve všech zpoplatněných částech Prahy  (Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 7).

Jediným kliknutím zjistíte, o jaký typ zóny se jedná, výši poplatku za hodinu parkování a samozřejmě i provozní dobu.
 


 

5.11.2014

Už i společnost Mr. Parkit potvrdila spokojenost s našimi službami!

 Po půlroční spolupráci s partnerem Mr.Parkit s.r.o., během které jsme Vám nabízeli na našem portálu garáže Španělská a Strážní, se společnost rozhodla připojit na náš portál i další garáže ze své nabídky. Do portálu Bezpečné parkování.cz tak přibyly 3 novinky.

Garáže Drahobejova, Bechyňova a Práčská jsou Vám již plně k dispozici.   


29.10.2014

Přinášíme Vám novinky z portálu Bezpečné parkování.cz

Rádi bychom Vás informovali, že se k nám připojili další dva významní provozovatelé moderních garáži - OD KOTVA a NC FÉNIX!

 

V rámci naši spolupráce Vám u obou partnerů přinášíme nové služby –

1. ONLINE zobrazovaní aktuálního počtu volných parkovacích míst

2. ONLINE rezervaci parkovacího místa

3. službu MPLA, která umožňuje mobilní platby platebními kartami a CCS,  prostřednictvím mobilního telefonu (nemusíte instalovat žádnou aplikaci, stačí načíst QR kód)

 

To nejzajímavější –spolupráci se stále větším počtem partnerů, se nám daří přinášet pořád lepší služby a těší nás, že výsledkem toho je rostoucí návštěvnost našeho portálu a počet nových zaregistrovaných uživatelů!

 


20.11.2013

 Významný posun ve službách portálu 

Mnoho novinek můžete zaregistrovat ve službách portálu Bezpečné parkování.cz.

Přidali jsme první „letištní parkoviště“ AIR-PARKING.cz, které brzy najede na online rezervace.

Dále můžete v sekci partneři nalézt odkaz na novou službu Click2Claim. Tento portál Vám pomůže s vymáháním náhrad, v případě komplikací s vaším letem. A to i dva roky zpětně.

A hlavně, stali jsme se zdrojem dat o parkovacích možnostech v Praze pro portál Mapy.cz. Ukázku služby naleznete zde.

 


20.9.2013

Garáže Pražského Povstání - další parkoviště ONLINE

Dnes jsme připojili další parkoviště do ONLINE provozu. Garáže Pražského Povstání v těsné blízkosti pražské magistrály nyní můžete rezervovat a mít tak jistotu, že vždy zaparkujete.

 

 


18.6.2013

Se službou AGMO můžete rezervovat parkování v Praze v reálném čase

Portál www.bezpecneparkovani.cz Vám přináší zcela ojedinělou službu. V tento okamžik si můžete zajistit rezervaci parkování v reálném čase i prostřednictvím platby převodem z bankovního účtu. Dosud byly online rezervace možné jen při platbě platební kartou přes zabezpečené rozhraní České Spořitelny. Služba AGMO umožňuje rezervaci v reálném čase i při platbě bankovním převodem. Stejně jako u platby kartou během několika málo minut obdržíte e-mailem "parkovací kartu.

 


Zaparkujte na internetu

   Najít v Praze volné místo k parkování už nebude takový problém, jako dosud. Společnost KIRO developments.r.o.  totiž spustila nový elektronický portál, který obsahuje informace o všech parkovištích v hlavním městě. Prostřednictvím portálu budou mít řidiči navíc možnost parkovací místa rovnou zarezervovat a zaplatit. Na projekt přispěla také Evropská unie.

V současné době se v Praze pohybuje téměř milion motorových vozidel a najít volné místo k parkování bývá obtížné. Především v „modrém“ centru Prahy se hledání neobsazených parkovacích míst stává často takřka nemožné.

Proto se společnost KIRO development s.r.o., která se zaměřuje na podnikání v oboru informačních technologií, rozhodla spustit elektronický portál poskytující kompletní informace o všech parkovištích na území Hlavního města Prahy. Na webové adrese www.bezpecneparkovani.cz tak řidiči naleznou informace o volných parkovacích místech, budou si moci tato místa hned zarezervovat a případně i zaplatit.

Dnešní doba umožňuje řešit takřka vše prostřednictvím internetu - od rezervace letenek a jízdenek až po nákup knih a oblečení. Služba, která by poskytovala ucelený přehled o všech pražských parkovištích a možnost si parkovací lístek rovnou zakoupit, však dosud neexistovala.  Díky portálu bezpecneparkovani.cz ušetří řidiči čas, peníze za pohonné hmoty a vyhnou se stresovým situacím.

Díky dotaci ze strukturálních fondů Evropské unie, konkrétně z Operačního programu Praha – Konkurenceschopnost, který financuje investiční projekty realizované na území hlavního města, se podařilo portál spustit.

 

Více informací o programu OPPK: www.oppk.cz

 


 

2011 © Bezpečné parkování   |   Všechna práva vyhrazena
Created by SUMA